Arama Ağı Reklamları

İnternet çağının tüketicisi, ihtiyacı olan veriye ulaşmak için en kolay ve hızlı yol olarak
arama ağlarını kullanıyor. Aranan kelimeyle alakalı binlerce site arasından ilk sıralara
girmenin yolu ise Google Ads Arama Ağı reklamlarıyla gerçekleşiyor. 

Rekabette Öne Çıkarsınız.

Standart bir aramada hedef kitleniz sitenizi arama sonuçlarının üst sıralarında görmeyebilir. Google Ads Arama Ağı Reklamlarıyla belirlediğiniz zamanda, belirlediğiniz arama kelimelerinde ve hedeflediğiniz kişiye arama sonuçlarının üst sıralarından ulaşmanız mümkün.

Doğru Stratejiyle Yüksek
Performans Alırsınız.

Google’da Arama Ağı Reklamınızın başarılı olabilmesi için anahtar kelime seçimi, doğru tekliflendirme, rekabeti doğru analiz etme, güçlü bir reklam hazırlama ve sitenizin özellikleri en önemli kriterler olarak önümüze çıkıyor. İstemediğiniz bir anahtar kelimeyi negatif listeye almak, önemli lokasyonları belirlemek ya da müşteriyle temas kuramadığınız zaman aralıklarında bütçenizi durdurmak gibi birçok seçenek reklamınızın daha odaklı ve etkin yayınlanmasını sağlıyor.

Arama Ağı Reklamları

Tıklama Olmazsa
Ödeme Yapmazsınız.

Google Ads Arama Ağı reklamlarında ücretlendirme, yalnızca tıklama olduğunda gerçekleşir. Sitenize trafik sağlama dışında telefonla arama, mobil uygulama indirme gibi farklı etkileşimler seçebilirsiniz.

Bütçe ve Dönüşümlerinizi Her An Bizimle Beraber Kontrol Edersiniz.

Marka ve reklamınızın göründüğü her yer, sizin için pazarlama sürecini başlattığınız bir alandır. Potansiyel müşterinizin karşısına çıktığınız her an, sizinle tüketici arasında bir iletişim sağlayacak ve sürekli hale gelme potansiyeli taşıyan bir rotadır. Bütçeniz ve hedefiniz ne olursa olsun, doğru pazarlama iletişimini kurabilmek için tüm deneyimlerimizi yapacağımız çalışmalara aktarır ve müşterilerimizle sürekliliği olan çalışma ortaklığı hedefleriz. Pazarlama stratejiniz doğrultusunda en doğru ve hedef odaklı Arama Ağı Reklam çalışmalarını beraber hazırlamak için ekibimizle iletişime geçin.

easy web creator

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Bize iletmek istediğiniz her türlü mesajınızı, görüş ve yorumlarınızı aşağıda yer alan formu doldurarak iletebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres:

Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı 49 Ada Kamelya 1/3 D:6 
Ataşehir - İstanbul

Telefon:

+90 532 5642144

E-mail:

reklam@instantmedya.com