Mobirise

Neden Facebook?

Dünyanın en büyük topluluklarından biriyle yakın ilişki kurun.

Facebook Reklamları

Facebook, yıllardır en çok kullanılan sosyal ağ olarak büyük, orta ve küçük ölçekli her işletme için önemli bir reklam mecrası olmuştur. Kullanıcı memnuniyetini ön planda reklam stratejileriyle hem kullanıcıların rahatsızlık duymadan, ihtiyaçlarına yönelik reklamlarla buluşturulmasında, hem de markaların daha başarılı kampanyalar yürütmesinde öncü olmuştur.

Ölçümleme ve Optimizasyon

Facebook reklamı başladıktan sonra doğru optimizasyonu yapabilmek için hedef kitle, reklam kreatifi, bütçe teklifi bazında A/B testleri yapmak mümkün olduğu gibi, ihtiyacımız olan verileri reklam raporlarından analiz ederek nerelere müdahale etmemiz gerektiğini belirleriz. Doğru optimizasyon başarılı bir Facebook kampanyasının olmazsa olmazıdır.

Facebook reklamları

Birden Çok Amaca Yönelik Kampanyalar

Facebook reklamlarıyla marka bilinirliğinizi artırabilir, videolarınızın daha fazla izlenmesini sağlayabilir, web sitenize trafik sağlayabilir, sayfa beğenilerinizi artırabilir, yeni ve potansiyel müşteriler bulabilir, uygulamanızın indirilmesini sağlayabilir, satış elde edebilirsiniz. Her amaca göre farklı kampanyalar kurarak, bir iletişim çalışmasında birden çok amacı kullanabilirsiniz.

Geniş Hedef Kitleler Ulaşmak İçin Etkili

Kampanya amacımızı netleştirdikten sonra en önemli kısım doğru hedef kitlenin belirlenmesidir. Kullanıcıların Facebook’a kaydolurken verdikleri yaş cinsiyet medeni durum gibi demografik bilgilerin yanı sıra, Facebook’un dinamik olarak tespit ettiği lokasyon, ilgi alanı, bağlantılar, alışveriş davranışı gibi kriterler hedef kitlemizi belirlerken çok etkilidir.

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Bize iletmek istediğiniz her türlü mesajınızı, görüş ve yorumlarınızı aşağıda yer alan formu doldurarak iletebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres:

Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı 49 Ada Kamelya 1/3 D:6 
Ataşehir - İstanbul

Telefon:

+90 532 5642144

E-mail:

reklam@instantmedya.com