online website builder

GDN Reklamları 

Google Display Network (GDN) reklamları, Google’un görüntülü (banner) reklamlarıdır.
Google Ağında bulunan üst düzey kalitedeki binlerce sitede bannerlarınız yayınlanarak, doğru kişilerin doğru zamanda reklamınızı görmesi sağlanır.

Hedef Kitle Seçiminde En Gelişmiş Seçenekleri Kullanırsınız. 

Google kullanıcılarını ilgi alanlarına ve pazarda araştırdıkları ürün/hizmetlere göre farklı kategorilere ayırarak, markanız için en doğru kişileri belirlemenizi sağlar. Reklamınıza hangi kitle grubundan daha çok dönüş geldiğini ölçümleyerek, kitlenizi optimize etmek sizin elinizdedir.

Sizin İçin En Doğru Mecrada Müşterinizin Karşısında Olursunuz.

Milyonlarca farklı site içerisinden sizin seçtiğiniz siteleri veya kategorileri hedefleyebilir, sayfa içeriğinde bulunan kelimeleri seçerek sadece bu kelimelerin bulunduğu sayfalarda reklamınızı yayınlayabilirsiniz. Böylece, müşterinizle markanız için uygun olduğunu düşündüğünüz mecrada karşılaşır ve daha yüksek performans elde edersiniz.

Remarketing İle Ziyaretçilerinizi Yeniden Hedefleyin.

Google remarketing özelliği ile kullanıcılar sitenizi ziyaret ettikten sonra internette girdikleri diğer sayfalarda markanıza ait reklamlarınızı görür. Remarketing özelliği, tüketicilerde marka bilinci ve site ziyaretlerinin satışa dönme oranına çok önemli katkı sağlar.

GDN Reklamları

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Bize iletmek istediğiniz her türlü mesajınızı, görüş ve yorumlarınızı aşağıda yer alan formu doldurarak iletebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres:

Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı 49 Ada Kamelya 1/3 D:6 
Ataşehir - İstanbul

Telefon:

+90 532 5642144

E-mail:

reklam@instantmedya.com