website templates

Neden Google Ads?

Reklamlarda işi şansa bırakmayın.

Daha fazla müşteri çekin.

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, internet satışlarını artırmak, telefonla aranmak veya müşterileri kalıcı hale getirmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google Ads sayesinde hepsi mümkün.

Reklamları, yerel veya küresel olarak yayınlayın.

Reklamlarınızla belirli ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerde bulunan ya da işletmenize veya mağazanıza belirli mesafedeki müşterileri hedefleyin.

Google reklamları

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın.

Google'da kullanıcılar işletmenizi, tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda bulur.
Reklamlarınızın performansını görün.

Google Ads ile reklamlarınızın kaç kullanıcıya gösterildiğini veya kaç kullanıcının web sitenizi ziyaret ettiğini ya da işletmenizi telefonla aradığını görebilirsiniz. Hatta işletmenizin faaliyet alanına göre belirli kullanıcı türlerini hedefleyebilirsiniz.

Google Arama Ağı Reklamları

Arama Ağı Reklamları

İnternet çağının tüketicisi, ihtiyacı olan veriye ulaşmak için en kolay ve hızlı yol olarak arama ağlarını kullanıyor. Aranan kelimeyle alakalı binlerce site arasından ilk sıralara girmenin yolu ise Google Ads Arama Ağı reklamlarıyla gerçekleşiyor.

Google GDN Reklamları

GDN Reklamları 

Google Display Network (GDN) reklamları, Google’un görüntülü (banner) reklamlarıdır.
Google Ağında bulunan üst düzey kalitedeki binlerce sitede bannerlarınız yayınlanarak, doğru kişilerin doğru zamanda reklamınızı görmesi sağlanır. 

Google Gmail Reklamları

Gmail Reklamları

Gmail reklamları, ileri düzey hedefleme seçenekleriyle nokta atışı bir iletişim imkanı sunar. Rakiplerinizin e-posta alan kullanıcılardan, ilgi alanlarına göre seçtiğiniz gruplara kadar farklı hedefleme seçenekleriyle en doğru kitleye reklamlarınız...

Google Youtube Reklamları

Youtube Reklamları

2019’da Türkiye’de en çok zaman geçirilen sosyal medya platformu olan Youtube, aynı zamanda dünyada Google’dan sonra en çok kullanılan ikinci arama motoru olma özelliği taşıyor. Hedef kitlenizin bulunduğu her yer gibi, Youtube da doğru zamanda....

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Bize iletmek istediğiniz her türlü mesajınızı, görüş ve yorumlarınızı aşağıda yer alan formu doldurarak iletebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres:

Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı 49 Ada Kamelya 1/3 D:6 
Ataşehir - İstanbul

Telefon:

+90 532 5642144

E-mail:

reklam@instantmedya.com