easy web maker

Neden Instagram?

Markanızı görsellerle ifade ederek eyleme ilham verin.

Instagram Reklamları

Facebook reklamları ile ilgili benzer özelliklere sahip olan Instagram reklamları ile marka bilinirliğini arttırma, web sitelerinin trafiğini arttırmak, video etkileşimi sağlama, potansiyel müşterilere ulaşma, uygulamanızın indirilmesini sağlama ve satış elde etme konusunda önemli geri dönüşler alabilirsiniz.


Ölçümleme ve Optimizasyon

Instagram reklamı başladıktan sonra doğru optimizasyonu yapabilmek için hedef kitle, reklam kreatifi, bütçe teklifi bazında A/B testleri yapmak mümkün olduğu gibi, ihtiyacımız olan verileri reklam raporlarından analiz ederek nerelere müdahale etmemiz gerektiğini belirleriz. Doğru optimizasyon başarılı bir Instagram kampanyasının olmazsa olmazıdır.

Instagram reklamları

İlgi Çekici

Instagram’da reklamlar kullanıcıların haber kaynağında ve hikayelerinde olmak üzere iki alanda yer alıyor. Bir fotoğraf uygulaması olarak doğan Instagram’da kullanılan reklam kreatifinin ilgi çekici bir görsel ya da kısa sürede farkındalık yaratan bir video’dan oluşması oldukça önemlidir. Güçlü görsel, doğru hedefleme ile Instagram’da etkili reklam kampanyası yürütmenin giriş koşuludur. Reklamlarınızın sadece mobil’de yayınlanacağını düşünerek, kreatiflerin küçük ekranda ilgi çekecek tasarımda olması da ayrıca önem taşıyor.

Geniş Hedef Kitleler Ulaşmak İçin Etkili

Instagram reklamları Facebook reklamları ile benzer özellikler taşır. Kampanya amacımızı netleştirdikten sonra en önemli kısım doğru hedef kitlenin belirlenmesidir. Kullanıcıların Instagram’a kaydolurken verdikleri yaş cinsiyet medeni durum gibi demografik bilgilerin yanı sıra, Instagram’ın dinamik olarak tespit ettiği lokasyon, ilgi alanı, bağlantılar, alışveriş davranışı gibi kriterler hedef kitlemizi belirlerken çok etkilidir.

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Bize iletmek istediğiniz her türlü mesajınızı, görüş ve yorumlarınızı aşağıda yer alan formu doldurarak iletebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres:

Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı 49 Ada Kamelya 1/3 D:6 
Ataşehir - İstanbul

Telefon:

+90 532 5642144

E-mail:

reklam@instantmedya.com