bootstrap theme

Youtube Reklamları

2019’da Türkiye’de en çok zaman geçirilen sosyal medya platformu olan Youtube, aynı zamanda dünyada Google’dan sonra en çok kullanılan ikinci arama motoru olma özelliği taşıyor. Hedef kitlenizin bulunduğu her yer gibi, Youtube da doğru zamanda, doğru mesajla iletişim kurduğunuzda, hedef kitlenizden olumlu dönüşler alacağınız en önemli mecralardan biri.

Tüm Cihazlarda Görünürsünüz. 

Masaüstü bilgisayar, tablet, notebook ve akıllı telefonlarda da YouTube Reklamları verebilirsiniz. Dilerseniz mobil cihazlar için dikey boyutta YouTube video reklamları hazırlayabilirsiniz.

Müşterinize Hangi Aşamada Görünmek İstediğinizi Siz Seçersiniz.

Kullanıcılar YouTube’da birbirinden farklı ilgi çekici içerik videolarını izlerken karşılaşacakları reklamın da ilgi çekici ve ihtiyaçlarına yönelik mesajlar veren reklamlardan oluşması önemlidir. Youtube’da video öncesinde, oynatılan video yanında, arama sonuçlarında ve banner olarak reklamınız gösterilebilir. Video süreleri atlanamayan 6 saniye ve 15 saniyelik bumper reklam seçeneklerinden oluşabildiği gibi, daha uzun ve birbirini takip eden sıralı reklamlardan seçilebilir.

İzleyenler İçin Ödeme Yaparsınız.

YouTube video reklamları, Bin Gösterim Başı veya Tıklama başı teklif stratejisiyle ücretlendirilir. YouTube video reklamlarında reklamınız 30 saniye izlendiğinde, 30 saniye altındaki videolarda tamamı izlendiğinde ya da kullanıcı reklama tıkladığında ödeme gerçekleşir.

Youtube Reklamları

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Bize iletmek istediğiniz her türlü mesajınızı, görüş ve yorumlarınızı aşağıda yer alan formu doldurarak iletebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres:

Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı 49 Ada Kamelya 1/3 D:6 
Ataşehir - İstanbul

Telefon:

+90 532 5642144

E-mail:

reklam@instantmedya.com